Izba Architektów - strona gÂłówna
Data dodania: 18.10.2012 | Aktualizacja: 18.10.2012, 13:18:34

Strada Di Architettura 2.0 - ścieżka najlepszego designu

Specjalnie z myślą o architektach, projektantach oraz przedstawicielach branży budowlanej, organizatorzy kolejnej edycji targów Budma (29.01 – 01.02. 2013r.) przygotowali specjalną ścieżkę zwiedzania – Strada di Architettura 2.0. Projekt odbywa się w ramach Forum Architektury przy współpracy z Izbą Architektów RP.

Istotnym elementem całego przedsięwzięcia jest pokazanie bezpośredniego powiązania istniejącego pomiędzy twórcami architektury, a przemysłem. Nowoczesna technologia, wykorzystanie źródeł odnawialnej energii, czy choćby wykorzystanie awangardowych rozwiązań, jak na przykład przedstawiony podczas ubiegłej edycji targów Budma przezroczysty beton, stawia przed architektem nowe wyzwanie, jakim jest kompleksowe zaplanowanie tych i wielu innych niezwykle istotnych elementów w swoich projektach.

Dokładna lokalizacja ścieżki zostanie podana w specjalnym zaproszeniu, które wraz z pakietem bezpłatnych, jednodniowych zaproszeń do zwiedzania Targów oraz udziału w organizowanych w ich ramach innych wydarzeniach zostaną wysłane w najbliższym czasie do wszystkich izb okręgowych.

Więcej informacji na temat tego projektu można znaleźć na stronie internetowej targów www.budma.pl.