Izba Architektów - strona gÂłówna
Data dodania: 28.12.2021 | Aktualizacja: 04.01.2022, 13:32:42

BUDMA 2022 - inicjatywy dla architektów

Szanowne Koleżanki, Szanowny Koledzy,

podczas zbliżających się targów BUDMA planowane są dwie inicjatywy dla architektów:
 

  • Projekt 1m/ARCH

Jak co roku, podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA (oraz odbywającego się ich ramach Forum Designu&Architektury), planowana jest realizacja wystawy pt. „Projekt 1m/ARCH”. Celem tego przedsięwzięcia jest promocja oraz prezentacja unikatowych projektów architektonicznych, a także umiejętności i pasji samych architektów oraz projektantów. Poza możliwością ekspozycji swoich projektów w formie grafiki o wymiarach 100x100cm, uczestnicy wystawy pojawią się  również w katalogu pracowni architektonicznych, prezentowanych w ramach projektu 1m/ARCH.

Udział w projekcie jest bezpłatny! Zainteresowanych odsyłamy do formularza zgłoszeniowego oraz regulaminu projektu, które są dostępne pod adresem: https://www.forumdia.pl/

 

  • Konkurs Architecture Budma Award

Zapraszamy do udziału w konkursie Architecture Budma Award, promującym współczesną architekturę w całym sektorze budowlanym. Celem konkursu jest uhonorowanie tych twórców, których zdolności, energia i zaangażowana praca są istotnym fundamentem budowy narodowego dziedzictwa i przestrzeni dla przyszłych pokoleń.

Zgłoszenia obiektu do Konkursu mogą dokonać zarówno sami twórcy, tj. architekci polscy i zagraniczni, realizujący swoje projekty w Polsce, jak i firmy architektoniczne, organizacje zrzeszające architektów, producenci materiałów budowlanych i wykończeniowych, firmy wykonawcze, realizujące inwestycje, inwestorzy i użytkownicy obiektów oraz organy administracji publicznej i samorządowej.

Konkurs dotyczy obiektów zrealizowanych w okresie od dnia 1 stycznia 2018r. do dnia 30 września 2021r.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie: https://budma.pl/pl/konkursy/architecture-budma-award/konkurs-architecture-budma-award/

Architecture Budma Award jest integralną częścią corocznych Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, których organizatorem są Międzynarodowe Targi Poznańskie, a partnerem honorowym Izba Architektów RP. Przyszłoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 1-4 lutego 2022 roku.

Oba projekty są bezpłatne dla architektów i mają na celu wsparcie oraz promocję prowadzonej  działalności.

Zapraszamy do udziału!